SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپلود خودکار بدون اجازه از کامپیوتر توسط سایت ؟؟؟؟

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• آپلود خودکار بدون اجازه از کامپیوتر توسط سایت ؟؟؟؟

سلام.. من از امروز یه سایتی هست وقتی واردش میشم ..پایین مرورگر مینویسه uploading ... دو بار هم گوگل کروم هنگ کرده و رم 8 گیگ من کلا پر شده تو کامپیوتر و هشدار داده
    آیا این سایت داره چیزی از کامپیوتر من مثل (اسکرین شات مخفیانه ) یا فیلم برداری از صفحه نمایش من و یا اپلود فایلی , آپلود میکنه ؟؟؟؟؟
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled - 64.jpg
مشاهده: 307
حجم: 9.2 کیلو بایت

در صورتی که از آخرین نسخه کروم استفاده میکنید امکان دسترسی به سیستم شما وجود ندارد مگر اینکه خودتون دسترسی این سایت به سیستم خودتون را فعال کرده باشید ..

برای اینکه مطمئن شوید که دسترسی به این سایت ندادید روی قسمت مابین رفرش و آدرس سایت کلیک راست کنید و روی Site Settings کلیک کنید

نام: Annotation 2019-07-25 000214.png
مشاهده: 267
حجم: 29.8 کیلو بایت

حالا Reset Permissions را بزنید و خیال اتان راحت باشد که سایت نمیتواند به سیستم شما دسترسی داشته باشد ( مگر اینکه از Chrome از شما سوال بپرسد که مثلا میخواهید Webcam خود را در اختیار این سایت قرار دهید و شما نیز تایید کنید! )

نام: Capture.PNG
مشاهده: 266
حجم: 46.1 کیلو بایت

---

همچنین این پیام میتواند یک کلاهبرداری نیز باشد و مثلا به شما پیامی نشان دهد که سیستم شما هک شده حالا این نرم افزار را نصب کنید تا مشکل برطرف شود و در اصل آن نرم افزار کل سیستم شما را آلوده خواهد کرد

برای راحت شدن از شر تبلیغات سایتها و مشکلاتی که اسکریپت‌های تبلیغاتی ایجاد میکنند پیشنهاد من نصب uBlock روی Chrome هست که جلوی تبلیغات مزاحم و اسکریپت‌های خطرناک را میگیرد

برای نصب uBlock آدرس زیر را در Chrome باز کنید و Add Extension to Chrome را بفشارید تا برنامه روی Chrome نصب شود

فایل های پیوست شده

نظر

صبر کنید ..
    X