SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باز کردن قفل فایل های pdf

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• باز کردن قفل فایل های pdf

سلام دوستان
    من اشتراک یک نرم افزار نقشه خوانی رو تهیه کردم
    و هنگامی که فایل های pdf دانلود میشن روی سیستم فقط و فقط از داخل خود برنامه قابل اجرا هستن ایا راهی هست که بشه این فایل ها رو بیرون از نرم افزار باز کرد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

این یک نمونه از فایل ها هستش
    فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط negarjavaher نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من اشتراک یک نرم افزار نقشه خوانی رو تهیه کردم
      و هنگامی که فایل های pdf دانلود میشن روی سیستم فقط و فقط از داخل خود برنامه قابل اجرا هستن ایا راهی هست که بشه این فایل ها رو بیرون از نرم افزار باز کرد؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      سلام دوست گرامی این فایل پسوندش PDF هست ولی ساختارش PDF نیست و Binary هست. احتمالا اون برنامه اصلی از یک رمزنگاری خاص برای Decode کردن این فایل استفاده میکنه

اون برنامه ای که این فایلها باهاش باز میشن چیه ؟ از کجا میشه دانلود کرد ؟ احتمالا بعد از باز کردن این فایل در برنامه اصلی فایل به صورت معمولی در حافظه باز میشه و با Dump کردن فایل در حافظه میتوانید فایل PDF سالم را داشته باشید

راههای دیگه ای هم هست مثل گرفتن Screenshot یا Record کردن در حالی که فایل در برنامه اصلی باز شده.

نظر

لطفا راهنمایی میکنید که چطوری میشه فایل ها رو دامپ کنم؟

نظر

شما میتوانید از نرم افزارهای شکستن فایل های pdf که از طریق بروت فورس رمز فایل را شناسایی میکند استفاده کنید :

به عنوان مثال :

-----------------------------SAFE MASTER---------------------------
          تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

نوشته اصلی توسط SafeMaster نمایش پست ها
            شما میتوانید از نرم افزارهای شکستن فایل های pdf که از طریق بروت فورس رمز فایل را شناسایی میکند استفاده کنید :

به عنوان مثال :

https://www.iseepassword.com/downloa...d-recovery.exe
            یکجا دیدم که نرم افزار رو پچ کردن و هنگامی که فایلی رو اجرا میکردی بجا اینکه داخل نرم افزار اجرا بشه از بیرون نرم افزار و با ادوب ریدر بازش میکرد
            چطور میشه این کار رو با این نرم افزار کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط negarjavaher نمایش پست ها

یکجا دیدم که نرم افزار رو پچ کردن و هنگامی که فایلی رو اجرا میکردی بجا اینکه داخل نرم افزار اجرا بشه از بیرون نرم افزار و با ادوب ریدر بازش میکرد
              چطور میشه این کار رو با این نرم افزار کرد؟
              دوست عزیز همینطور که گفتم این فایل PDF نیست و رمزنگاری شده اون برنامه این فایل را تبدیل به PDF میکنه و در حافظه باز میکنه ( یا شاید روی هارد جایی موقتی مینویسه و بعد که برنامه را میبندید پاکش میکنه )

تا برنامه را نفرستید نمیشه با قطعیت گفت .. اگر فایل در حافظه باشه با برنامه Winhex قسمت Memory میتونید فایل را باز کنید

یا اگر فایل PDF در جایی کپی بشه با برنامه Sysinternals میتونید مانیتور کنید که برنامه را اجرا میکنید چه کارهایی انجام میده و فایلهای را کجا میریزه از Sandboxie هم میتونید استفاده کنید

از اینجا میتونید این دو برنامه را دانلود کنید و عملکرد برنامه را مانیتور کنید شاید بعد که فایل را باز میکنید فایل PDF اصلی را مثلا در شاخه TEMP میریزه و بعد که برنامه را میبندید پاک میکنه این برنامه ها نشون میده که دقیقا برنامه فایلها را کجا میریزه ( در صورتی که فایل جایی روی هارد باز بشه نه حافظه )

Monitor file system, Registry, process, thread and DLL activity in real-time.

نظر

نوشته اصلی توسط SH0CK نمایش پست ها

دوست عزیز همینطور که گفتم این فایل PDF نیست و رمزنگاری شده اون برنامه این فایل را تبدیل به PDF میکنه و در حافظه باز میکنه ( یا شاید روی هارد جایی موقتی مینویسه و بعد که برنامه را میبندید پاکش میکنه )

تا برنامه را نفرستید نمیشه با قطعیت گفت .. اگر فایل در حافظه باشه با برنامه Winhex قسمت Memory میتونید فایل را باز کنید

یا اگر فایل PDF در جایی کپی بشه با برنامه Sysinternals میتونید مانیتور کنید که برنامه را اجرا میکنید چه کارهایی انجام میده و فایلهای را کجا میریزه از Sandboxie هم میتونید استفاده کنید

از اینجا میتونید این دو برنامه را دانلود کنید و عملکرد برنامه را مانیتور کنید شاید بعد که فایل را باز میکنید فایل PDF اصلی را مثلا در شاخه TEMP میریزه و بعد که برنامه را میبندید پاک میکنه این برنامه ها نشون میده که دقیقا برنامه فایلها را کجا میریزه ( در صورتی که فایل جایی روی هارد باز بشه نه حافظه )

Monitor file system, Registry, process, thread and DLL activity in real-time.

اسم نرم افزار xinzhizao هستش
                بهتون یه اشتراک سه روزه رایگان vip میده
                ممنون میشم چک کنید اگه راهی هست تا بازشون کنم

نظر

باشه وقت شد چک میکنم حتما

نظر

نوشته اصلی توسط SH0CK نمایش پست ها
                    باشه وقت شد چک میکنم حتما
                    خیلی خیلی ممنون میشم

نظر

صبر کنید ..
                    X