SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هک سایت های روی سرور

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• هک سایت های روی سرور

سلام
    من روی یه سایت شل آلفا دارم
    میخواستم بدونم چطوری میتونم به سایتایه رو سرور دسترسی بگیرم
    اگه جواب سیملینکه چطور؟
    خیلی ممنون

سلام یه زمانی هک سایتهای سرور با سیمیلینک و کرنل روتینگ خیلی راحت تر بود اما با گذشت زمان اینکار سخت تر شده

در مرحله اول باید به نسخه کرنل و تاریخ بروز رسانی توجه کنی اگر تاریخ مال چهار سال گذشته تا امروز هست به فکر سیمیلینک نباش دنبال اکسپلویت کرنل یا همون لوکال روت با نسخه سیستم عامل باش که معمولا به زبان c نوشته میشه سپس باید داخل سرور کامپیال و ران کنی تا بتونی دسترسی موفقیت آمیز از همه سایتها داشته باشی در غیر اینصورت فقط دسترسی به دیتابیس به دردت میخوره و باید تلاش کنی برای پیدا کردن فایل های کانفیگ سایتها تا به دیتابیس اون متصل بشی و یوزر و پسورد را بدست بیاری .

اگر تارگت کلود لینوکس هست میتونی از طریق قسمت میل سیمیلینک انجام بدی که البته اونم امسال پچ شده ...
    برای گرفتن لیست کانفیگ ها ابزار های متعددی وجود داره که همه از سه چهار روش سیمیلینک استفاده میکنند و من فکر نمیکنم روی تارگت های جدید جواب بده معمولا دنبال بکاپ از اهداف باشی زودتر نتیجه میگری و یا میتونی از مسیر زیر لاگهای هدفت رو بخونی تا اطلاعاتی نظیر نوع فایل های روی سایت و فولدر ، بکاپ zip و ... اطلاعات بدست بیاری

راه دیگه اینه که بتونی پسورد پنلو (مثل سی پنل) ریست کنی تا بتونی به قسمت ارور مسیج ها وارد بشی و درخواست سیمینیک رو داخل فایلهای error داخل سی پنل تنظیم کنی تا در دستور با سطح مجاز در سمت سرور ران بشه و خروجی رو بهت بده .

قبلا از طریق تغییراتی در فایل htaccess , ini میشد انجام بدیم که کلا الان سیستم کرنل تغییر کرده و نمیزاره این عمل انجام بشه .

اگر در سطح یوزرت دسترسی داشته باشی و زیاد امن نباشه با دستور ln -s home/user/public_html/config.php sym.txt میتونی سیمیلینک انجام بدی .

سیمیلینک شدنی هست اماروی تارگت های فعلی بسیار زمانبر و دردسر داره
    کد:
    user/tmp/
    ویرایش توسط SafeMaster : https://www.iranhack.com/forum/member/3631-safemaster در ساعت 08-24-2021, 04:08 PM
    -----------------------------SAFE MASTER---------------------------
    تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

صبر کنید ..
    X