SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیدا کردن باگ برای دیفیس

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• پیدا کردن باگ برای دیفیس

سلام شما بودین اینو چطور دیفیس میکردین؟
    Joomla! - dynamische Portal-Engine und Content-Management-System

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید  نام: Screenshot 2022-03-10 031708.png مشاهده: 0 حجم: 25.9 کیلو بایت
    و اسکنر چرت تر از براپ ندیدم :| رفته داره سایتای دیگه ای که لینکش هست تو صفحه رو هم crawel میکنه
    اکانتیکسم که نصب میکنم اصلا بالا نمیاد
    فایل های پیوست شده

نوشته اصلی توسط Mr.Falcon نمایش پست ها
    سلام شما بودین اینو چطور دیفیس میکردین؟
    Joomla! - dynamische Portal-Engine und Content-Management-System

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید نام: Screenshot 2022-03-10 031708.png مشاهده: 0 حجم: 25.9 کیلو بایت
    و اسکنر چرت تر از براپ ندیدم :| رفته داره سایتای دیگه ای که لینکش هست تو صفحه رو هم crawel میکنه
    اکانتیکسم که نصب میکنم اصلا بالا نمیاد
    چطور میتونید به همین راحتی اسکنر Brup رو زیر سوال ببرید !

میدونید چند سال هست این ابزار موجوده ؟ میدونید چند هزار هکر و برنامه نویس ازش استفاده میکنن؟

صد در صد شما اصلا حتی 1 درصد هم کار با ابزار رو بلد نیستید ! و خوده ابزار خودش دوره های میلیونی داره تو گوگل راحت پیدا میشه
    اکانتیکسم هیچ مشکلی نداره و به راحتی کار میکنه هنوز که هنوز و نمیتونم اسکنری بهتون پیشنهاد بدم به نظرم یک دوره ببینید حتمی

در کل اسکنر NetSparker هم هست ولی خب به نظرم Brup هیچ چیزی جاش نمیتونه بیاد میلیارد ها هکر ازش استفاده میکنن همین الان که من این پست رو نوشتم !

نظر

نوشته اصلی توسط MR.DEf411 نمایش پست ها

چطور میتونید به همین راحتی اسکنر Brup رو زیر سوال ببرید !

میدونید چند سال هست این ابزار موجوده ؟ میدونید چند هزار هکر و برنامه نویس ازش استفاده میکنن؟

صد در صد شما اصلا حتی 1 درصد هم کار با ابزار رو بلد نیستید ! و خوده ابزار خودش دوره های میلیونی داره تو گوگل راحت پیدا میشه
      اکانتیکسم هیچ مشکلی نداره و به راحتی کار میکنه هنوز که هنوز و نمیتونم اسکنری بهتون پیشنهاد بدم به نظرم یک دوره ببینید حتمی

در کل اسکنر NetSparker هم هست ولی خب به نظرم Brup هیچ چیزی جاش نمیتونه بیاد میلیارد ها هکر ازش استفاده میکنن همین الان که من این پست رو نوشتم !
      سلام
      جمعیت کره زمین تا اونجایی که من شنیدم 7 میلیارد بعد چطوری میلیارد ها هکر از براپ استفاده میکنن |:
      من خودم براپ بلدم استفاده کنم ssrf و bypass otp و Web Parameter Tampering و idor و... باهاش پیاده میکنم
      منظور من بخش اسکنر باگش بود که خیلی کنده و لینکای چرتم میگرده قبلا هم اکانتیکس داشتم اما الان به خاطر فایروال کمودو بالا نمیاد یادمه سرعت اسکنش 100 برابر براپ بود
      ویرایش توسط Mr.Falcon : https://www.iranhack.com/forum/member/6671-mr-falcon در ساعت 03-20-2022, 04:27 PM

نظر

صبر کنید ..
      X