SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هک تراست ولت

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• هک تراست ولت

سلام تراست ولت بنده هک شده و تمام ارز هام که حاصل زحمت کل زندگیم بود دزدیدن . اطلاعات کیف پول طرف مقابل طبق لینک تراکنش ها موجود هست.
    بنده اثبات هم میکنم که هک شدم و تمام درخواستم قانونی هست

میخوام ببینم کسی هست بتونه کیف طرف مقابل رو برام هک کنه که بشه مبلغم رو برگردونم ؟ واقعا زندگیمو خراب کرده خواهشا اگه کسی میتونه کمکی کنه بگه

سلام عزیز ،
    ارزها و اکسنجر کجا چی و کجا بوده ؟

اگر اکسچنجر معتبر باشه واحد سکیوریتشون برگشت میزنه یا با ارتباطاتی که دارند کیف سارق را قفل میکنند

نظر

نوشته اصلی توسط SH0CK نمایش پست ها
      سلام عزیز ،
      ارزها و اکسنجر کجا چی و کجا بوده ؟

اگر اکسچنجر معتبر باشه واحد سکیوریتشون برگشت میزنه یا با ارتباطاتی که دارند کیف سارق را قفل میکنند
      از کجا میشه اینهایی که میگید رو فهمید ؟ الان لینک تراکنش هارو براتون خصوصی ارسال میکنم

نظر

کسی تجربه این موضوع رو داشته ؟ به نتیجه ایی میرسه یعنی اخرش ؟امید داشته باشم پولم زنده میشه ؟ هرچی داشتمو نداشتم برده

نظر

نوشته اصلی توسط mahyaryd نمایش پست ها
          کسی تجربه این موضوع رو داشته ؟ به نتیجه ایی میرسه یعنی اخرش ؟امید داشته باشم پولم زنده میشه ؟ هرچی داشتمو نداشتم برده
          سلام عزیز
          سوال : شما اخیرا از V PN جدیدی استفاده نکردی ؟ متاسفانه اکثر این V PN هایی که در جاهایی مثل تلگرام پخش میکنند فعالیت کاربر را رصد میکنه و اطلاعات مثلا بانک، والت، ... میدزده و هکر پشت سرور با مشخصات شما لاگین میکنه داخل مثلا Binance و حساب شما را خالی میکنه .. شما با کدوم اکسچنجر کار میکردید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط SH0CK نمایش پست ها

سلام عزیز
            سوال : شما اخیرا از V PN جدیدی استفاده نکردی ؟ متاسفانه اکثر این V PN هایی که در جاهایی مثل تلگرام پخش میکنند فعالیت کاربر را رصد میکنه و اطلاعات مثلا بانک، والت، ... میدزده و هکر پشت سرور با مشخصات شما لاگین میکنه داخل مثلا Binance و حساب شما را خالی میکنه .. شما با کدوم اکسچنجر کار میکردید ؟
            از تراست ولت استفاده میکردم/ چرا اتفاقا مشکوک به هولا قند شکن بودم
            به نظرم اون باعث شد اینطوری شه

نظر

نوشته اصلی توسط mahyaryd نمایش پست ها

از تراست ولت استفاده میکردم/ چرا اتفاقا مشکوک به هولا قند شکن بودم
              به نظرم اون باعث شد اینطوری شه
              من خیلی پیگر شدم متاسفانه به چندین والت مختلف منتقل شده ..
              این روزها موارد مشابه زیاد گزارش میشه و علتش هم این فیل تر شکن های جعلی هستند که تروجان داخلش هست و تراست والت شما را میدزده ، باید ببینید آخرین برنامه که نصب کردید چی بوده و پلیس هم شکایت کنید حتما چون اونها ممکنه سرنخ از دزد داشته باشند

نظر

صبر کنید ..
              X