SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست راهنمایی در رابطه با ConfuserEx.2

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• درخواست راهنمایی در رابطه با ConfuserEx.2

با سلام
    دوستان من نرم افزاری دارم که توسط ConfuserEx.2 محافظت شده. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راجع به این موضوع و چگونگی مواجه شدن باهاش بنده رو راهنمایی کنه.

نوشته اصلی توسط musa355 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من نرم افزاری دارم که توسط ConfuserEx.2 محافظت شده. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راجع به این موضوع و چگونگی مواجه شدن باهاش بنده رو راهنمایی کنه.
    سلام دوست عزیز ConfuserEx یک برنامه OpenSource هست که روی برنامه های Net. قفل میزاره، کلا Net. جوری هست که میشه سورس کد برنامه را هم از فایلهای اجرایی استخراج کرد!

تعداد زیادی Unpacker برای ConfuserEx هست مثلا :

که نه تنها ConfuserEx بلکه اکثر برنامه‌های پکر برای Net. را پشتیبانی میکنه //

این لیست کلیه آنپکرها برای Confuser هست

نظر

باتشکر از پاسخ شما بالاخره موفق شدم آن پک کنم با نرم افزار confuseres-unpacker2 یا حداقل اینجوری فکر میکنم. منتها از اینجا به بعد باید چی کار کنم؟ با هیچ کدوم از آموزش هایی هم که تو وب دیدم جور نیست. لطفا اگر کسی سررشته داره راهنمایی کنه باتشکر.
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: WhatsApp Image 2022-01-06 at 23.58.43.jpeg
مشاهده: 362
حجم: 141.4 کیلو بایت

نام: WhatsApp Image 2022-01-07 at 00.20.08(1).jpeg
مشاهده: 364
حجم: 172.0 کیلو بایت

نام: WhatsApp Image 2022-01-06 at 23.59.49.jpeg
مشاهده: 365
حجم: 146.2 کیلو بایت
      فایل های پیوست شده

نظر

سلام عزیز خوب شما Unpack کردید ولی De-obfuscate نکردی وقتی اون کار را انجام بدی این عبارات نامعلوم تبدیل به نوشته میشه و سورس برنامه مشخص میشه ،

برنامه های زیادی برای این کار هست، این بنده خدا یه لیست درست کرده که میتونی آخرین نسخه هرکدومش را دانلود کنی و تست کنی

نظر

نوشته اصلی توسط SH0CK نمایش پست ها
          سلام عزیز خوب شما Unpack کردید ولی De-obfuscate نکردی وقتی اون کار را انجام بدی این عبارات نامعلوم تبدیل به نوشته میشه و سورس برنامه مشخص میشه ،

برنامه های زیادی برای این کار هست، این بنده خدا یه لیست درست کرده که میتونی آخرین نسخه هرکدومش را دانلود کنی و تست کنی

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز و ممنون از راهنمایی، به نظر میرسه، متاسفانه دانش من در سطح حل این موضوع نیست. اگر شما فردی رو میشناسید که بتونه زحمت این موضوع رو بکشه ممنون میشم معرفی بفرمایید. البته بابت وقت و زحمتی که کشیده میشه حتما به شکل مناسبی جبران میشه.
          بازم تشکر

نظر

دوست عزیز خوب لینک برنامه شما چیه تا دانلود کنیم و بررسی بشه ، مراقب باشید به کسی پولی از پیش پرداخت نکنید، متاسفانه در این فضا کلاهبرداری زیاد هست.

نظر

نوشته اصلی توسط SH0CK نمایش پست ها
              دوست عزیز خوب لینک برنامه شما چیه تا دانلود کنیم و بررسی بشه ، مراقب باشید به کسی پولی از پیش پرداخت نکنید، متاسفانه در این فضا کلاهبرداری زیاد هست.
              سلام مجدد
              باتشکر از پاسخگویی شما و پیگیریتون.
              لینک دانلود فایل پیوست شد.
              دانلود

نظر

نوشته اصلی توسط musa355 نمایش پست ها

سلام مجدد
                باتشکر از پاسخگویی شما و پیگیریتون.
                لینک دانلود فایل پیوست شد.
                دانلود
                باسلام مجدد
                ظاهرا به دلایل نامعلوم ادرس قبلی فایل دچار مشکل شده و به همین دلیل آدرس جدید رو جهت دسترسی دوستان اینجا قرار میدم.
                مسیر جدید دانلود فایل

نظر

صبر کنید ..
                X